Heb je een vraag?

Goed opgeleide technici zijn steeds moeilijker te vinden. En da’s niet zo best, want deze mensen hebben wij in ons land heel hard nodig om succesvol te zijn in de toekomst!
Juist daarom blijft het voor scholen heel belangrijk dat er docenten voor de klas komen te staan met veel ervaring uit de praktijk. Mensen die met de voeten in de klei hebben gestaan, én die het leuk vinden om jonge mensen te leren wat er in hun vak wordt verwacht.
Ben jij een vakbekwaam techneut met feeling voor het onderwijs? Als jij het belangrijk vindt om jouw kennis en ervaring te delen met de nieuwe generatie, dan kijk ik graag wat er mogelijk is voor jou.
Ook als je nog geen lesbevoegdheid hebt, nodig ik je uit om te solliciteren.
Ik kijk naar je uit!
Vertel mij maar waar jij jezelf ziet werken! Ik werk samen met alle mbo’s in de brede Rotterdamse regio, dus een ingang vind ik wel. Belangrijker om te weten is wat jij zoekt, dan kan ik je meer vertellen over de mogelijkheden.
Via Metafoor Onderwijs vind je de leukste banen of opdrachten in het mbo. We werken samen met scholen in de regio’s Rotterdam, Den Haag, Leiden, Almere, Amsterdam, Utrecht, Amersfoort, Arnhem, Breda en Zwolle.
Ben je op zoek naar een tijdelijke vervangingsbaan, een opdracht als zzp’er of een baan met uitzicht op vast? Wij denken graag met je mee en laten je kennismaken met de scholen in ons netwerk. Meer weten? Neem een kijkje op de pagina voor docenten en ontdek wat Metafoor kan betekenen in jouw zoektocht.
Lijkt de vacature Docent Techniek | Regio Rotterdam | 0,8 – 1,0 FTE jou wat en heb je nog vragen? Mail, bel of stuur gerust een Whatsapp bericht naar Ahad Khan via +316 5751 9278 . Weet je genoeg en wil je solliciteren? Druk op de knop en stuur ons jouw CV.